Aktualności

  • 1
  • 2
  • 3
Poprzedni Następny

Sprzęt dla OSP w Zaskrodziu

22-10-2018

9 października dla  jednostki OSP  Zaskrodzie został przekazany sprzęt zakupiony ze środków finansowych Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników z KRUS  w Warszawie. Druhowie otrzymali torbę medyczną PSP R1 z deską...

Czytaj więcej

Sprzęt dla OSP w Czerwonem

22-10-2018

27 września w Czerwonem odbyło się przekazanie sprzętu zakupionego z dotacji Województwa Podlaskiego. Strażacy z OSP Czerwone z rąk Stefana Krajewskiego, członka zarządu województwa podlaskiego i Józefa Bogdana Wiśniewskiego, wójta...

Czytaj więcej

Jubileusz OSP w Wykowie

22-10-2018

OSP w Wykowie, to kolejna jednostka z gminy Kolno, która poszczycić się może 90 letnią tradycją.  Uroczystość z okazji tego wyjątkowego jubileuszu odbyła się 15 września.

Czytaj więcej

Komunikat o poprawie jakości wody

19-10-2018

   Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kolnie informuje, że usunięto zanieczyszczenie mikrobiologiczne wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi pochodzącej z Wodociągu Korzeniste.

Czytaj więcej

Projekt „ Cooltura bus – mobilne inspiracje”

18-10-2018

Mobilna scena, komplet nowoczesnego nagłośnienia i oświetlenia scenicznego oraz bus – to wszystko już służy naszym mieszkańcom. Centrum Kultury Gminy Kolno, jako jedyna tego typu jednostka w naszym powiecie, otrzymała...

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w konkursie ,,Jesień w poezji”

18-10-2018

Przed nami jubileuszowa - X edycja Konkursu Recytatorskiego "Jesień w poezji" organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Czerwonem.

Czytaj więcej

Spotkanie autorskie z Zenonem Krajewskim "Niwenem"

18-10-2018

10 października 2018 r. w sali konferencyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwonem odbyło się spotkanie autorskie. Gościem spotkania był dr Zenon Krajewski, który pod pseudonimem „Niwen” napisał dwa tomy powieści...

Czytaj więcej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

15-10-2018

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty, Uczniowie i Rodzice   W przeddzień  setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w dniu 14 października 2018 roku  obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to polskie święto...

Czytaj więcej

Informacja o wynikach konsultacji społecznych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego wsi Czerwone i Kozioł

12-10-2018

INFORMACJA O WYNIKACH KONSULTACJI SPOŁECZNYCH MIEJSCOWYCH PLANÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO WSI CZERWONE I KOZIOŁ Zakończono konsultacje społeczne zmiany miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w części obrębów geodezyjnych Czerwone i Kozioł – realizowanych w związku...

Czytaj więcej

Komunikat o pogorszeniu jakości wody

10-10-2018

   Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kolnie informuje, że w badaniach jakości wody z Wodociągu Korzeniste zaopatrującego miejscowości: Korzeniste, Rakowo Stare, Rakowo Nowe (gm. Mały Płock) oraz Borkowo i Zaskrodzie...

Czytaj więcej

Dofinansowanie z Funduszu Sprawiedliwości dla OSP z Gminy Kolno

10-10-2018

   Dnia 9 października 2018 roku w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży wójt Gminy Kolno Józef Bogdan Wiśniewski i skarbnik Halina Boryszewska podpisali umowy o dofinansowanie w ramach...

Czytaj więcej

Umowa intencyjna Gminy Kolno z miastem Mosty na Białorusi

10-10-2018

   Dnia 8 października 2018 roku na II Forum Gospodarczym w Łomży Wójt Gminy Kolno Józef Bogdan Wiśniewski reprezentując Gminę Kolno podpisał umowę intencyjną z miastem Mosty na Białorusi reprezentowanym...

Czytaj więcej

90-lecie OSP Lachowo

08-10-2018

   30 września 2018 roku odbyła się uroczystość z okazji 90-lecia funkcjonowania OSP Lachowo.

Czytaj więcej

Ja w internecie - szkolenia cyfrowe dla mieszkańców Gminy Kolno

05-10-2018

   Zapraszamy dorosłych mieszkańców Gminy Kolno na bezpłatne szkolenia cyfrowe w ramach projektu „Ja w Internecie”. Daj sobie szansę i naucz się korzystać z możliwości internetu!

Czytaj więcej

Zapraszamy na II Forum Gospodarcze Nauka - Biznes - Administracja

05-10-2018

   Zapraszamy na II Forum Gospodarcze Nauka - Biznes - Administracja, które odbędzie się w dniach 8 - 9.10.2018r. w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości ul. Akademicka 14, 18-400...

Czytaj więcej

Zapraszamy na Jesienne Targi do Szepietowa

03-10-2018

   Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie pragnie zaprosić na Targi Ogrodnicze „Jesień w Sadzie i Ogrodzie” i Targi Leśne które odbędą się 6-7 października w Szepietowie.

Czytaj więcej

Fundusz sołecki na 2019 rok

01-10-2018

   Pomimo że prace w ramach funduszu sołeckiego na 2018 rok jeszcze trwają, mieszkańcy gminy już zdecydowali na co przeznaczą środki z funduszu sołeckiego na kolejny rok.

Czytaj więcej

Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków

01-10-2018

   Aktualnie w Gminie Kolno realizowana jest budowa 80 przydomowych oczyszczalni ścieków w ramach zadania „Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków”. Prace wykonuje firma EMKAN – PRO Krzysztof Murawski z Zambrowa z...

Czytaj więcej

Przedsiębiorcy

money icon

Tutaj znajdziesz informacje dotyczące działalności gospodarczej

Czytaj więcej

Odpady komunalne

trash icon

Tutaj znajdziesz informacje w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi

Czytaj więcej