Informacja dla rolników poszkodowanych w wyniku suszy

21-06-2018

Szanowni Rolnicy Gminy Kolno !   Uprzejmie informuję, że została powołana komisja do spraw szacowania strat w gospodarstwach rolnych na obszarach dotkniętych suszą. W przypadku szkód powyżej 30% średniej rocznej produkcji rolnej...

Czytaj więcej

Aktualności

  • 1
  • 2
  • 3
Poprzedni Następny

Zapraszamy na koncert nad Pisą

22-06-2018

Już dziś zapraszamy na pierwszą z wakacyjnych imprez - koncert w Koźle nad Pisą. Na placu przy Centrum Kultury Gminy Kolno w Koźle wystąpią muzycy Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego...

Czytaj więcej

Życzenia Wójta Gminy Kolno na wakacje

22-06-2018

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice

Czytaj więcej

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

22-06-2018

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu...

Czytaj więcej

Niezwykłe spotkanie w Filipkach Małych

22-06-2018

Wczoraj w wyremontowanej remizie w Filipkach Małych odbyła się promocja książki "Opowieści znad mitycznej Wincenty" pochodzącego z tej miejscowości pana Mariana Filipkowskiego oraz rozstrzygnięcie gminnego konkursu "Gmina Kolno - historia...

Czytaj więcej

Media o nas

21-06-2018

TVP Białystok o realizacji funduszu sołeckiego w gminie Kolno. Zobacz materiał TUTAJ

Czytaj więcej

Najpiękniejsze okazy zwierząt hodowlanych w Szepietowie

21-06-2018

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie  zaprasza na X Ogólnopolska Wystawę Bydła Hodowlanego, XXV Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, które odbędą się 23 – 24 czerwca...

Czytaj więcej

III Czerwcowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kolno

21-06-2018

W dniu 19 czerwca 2018r o godz. 9.30 na boisku przy Szkole Podstawowej w Lachowie odbył się już„III Czerwcowy Turniej Piłki Nożnej” o Puchar Wójta Gminy Kolno. Organizatorem zawodów była...

Czytaj więcej

Ważna informacja!

20-06-2018

Wójt Gminy Kolno informuje, że w związku z pracami realizowanymi na stacji uzdatniania wody w Kumelsku w dniu 22 czerwca 2018 r. w godzinach od 11.00 do 16.00 będzie przerwa...

Czytaj więcej

Jedno Podlasie – wiele kultur

20-06-2018

13 czerwca 2018 r. uczniowie z SP w Zabielu i Czerwonem udali się na wycieczkę w ramach projektu edukacyjnego realizowanego przez klasy drugie gimnazjum pt. ,, Jedno Podlasie, wiele kultur...

Czytaj więcej

Mamy dotacje na wóz dla OSP Zabiele!

19-06-2018

Jednostka OSP Zabiele znalazła się w gronie 12, które otrzymają dofinansowanie na zakup wozu strażackiego. Decyzje o przyznaniu dotacji ogłosił wczoraj w Białymstoku Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński...

Czytaj więcej

Znamy laureatów gminnego konkursu ekologicznego

19-06-2018

Tablety, power banki i  pakiety edukacyjne „Planeta ziemia” – takie nagrody trafiły wczoraj do rąk laureatów gminnego konkursu ekologicznego „Odpady segregujesz – dobrze postępujesz”. Konkurs był elementem kampanii edukacyjnej prowadzonej...

Czytaj więcej

Zaproszenie na rajd rowerowy

19-06-2018

Stowarzyszenie KaFCuki oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonem zapraszają na VIII Rajd Rowerowy 24 czerwca br. Start spod siedziby GBP w Czerwonem o godz. 11.00. Zadanie dofinansowane jest z budżetu...

Czytaj więcej

Zapraszamy na obchody 74. rocznicy bitwy pod Piasutnem Żelaznym

19-06-2018

Wójt Gminy Kolno, Wójt Gminy Zbójna i Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. Podlaskiej Brygady Kawalerii w Kolnie zapraszają na obchody 74. rocznicy bitwy pod Piasutnem Żelaznym 24 czerwca. Zaczynamy o godz. 10.30...

Czytaj więcej

#mamczasrozmawiac jak kobieta z kobietą

19-06-2018

W piątek 8 czerwca rusza nowa odsłona kampanii edukacyjnej Krajowego Centrum ds. AIDS „Mam czas rozmawiać (#mamczasrozmawiac)” promująca dialog międzypokoleniowy, o zdrowiu, w tym o tematach trudnych, takich jak choroby przenoszone...

Czytaj więcej

Spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką

19-06-2018

W dniu 6 czerwca br. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwonem odbyło się spotkanie z autorką opowiadań i baśni dla dzieci – Wiolettą Piasecką. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach działającego...

Czytaj więcej

Zawody sportowo - pożarnicze jednostek OSP z gminy Kolno

18-06-2018

17 czerwca w Kumelsku rozegrane zostały zawody sportowo - pożarnicze dla jednostek OSP z gminy Kolno w których uczestniczyło łącznie 14 drużyn. Druhowie i druhny rywalizowali w trzech grupach. We...

Czytaj więcej

Noc Bibliotek 2018 w Czerwonem

18-06-2018

8 czerwca Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonem zaprosiła czytelników i miłośników biblioteki na "Noc bibliotek". Tegoroczna akcja odbyła się pod hasłem "RzeczpospoCzyta" nawiązując do obchodów 100 lat niepodległości Polski.

Czytaj więcej

Koncerty, taniec z ogniem i wianki w Koźle

18-06-2018

Kolejna edycja Nocy Świętojańskiej już za nami. Uroczystość organizowana przez Centrum Kultury Gminy Kolno na terenach nad Pisą w Koźle zgromadziła liczną publiczność. W programie znalazły się m.in. występy zespołów...

Czytaj więcej

Przedsiębiorcy

money icon

Tutaj znajdziesz informacje dotyczące działalności gospodarczej

Czytaj więcej

Odpady komunalne

trash icon

Tutaj znajdziesz informacje w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi

Czytaj więcej