b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2017_zaproszenie_Podlaska_Konferencja_RS.jpg

Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "STOPA" i Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży zapraszają na Podlaską Konferencję Równać Szansę, która odbędzie się 13 czerwca w godz. 10.00 - 15.30 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku. Celem konferencji jest promocja Programu Równać Szanse. "Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z ideą programu, dowiedzą się czym ten program różni się od innych programów wspierających działania na rzecz młodzieży oraz zapoznają się z innymi możliwościami finansowania działań młodzieżowych. Oprócz tego, będziemy dużo mówić o sytuacji młodzieży w mniejszych miejscowościach i szansach na wyrównywanie ich kompetencji społecznych. Ponadto, będziemy także informować o możliwych źródłach finansowania działań młodzieżowych w woj. podlaskim." - zapewniają organizatorzy i zapraszają na konferencję przedstawicieli organizacji pozarządowych, bibliotek publicznych, ośrodków kultury i innych instytucji pracujących z młodzieżą, mających siedzibę w miejscowościach do 20 tys. mieszkańców. Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się tu: https://goo.gl/forms/5EqGOQE0fqsqAU3w1.