b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2017_IMG_9997.jpg

O tym jakie istotne zapisy powinny znaleźć się w Planie Rozwoju Innowacji dla Subregionu Łomżyńskiego dyskutowano 21 listopada w Czerwonem  w gronie przedsiębiorców z naszej gminy reprezentujących różne branże, przedstawicieli instytucji i władz Gminy Kolno. Ten ważny dokument powstaje w ramach projektu „Subregion Łomżyński najbardziej innowacyjny w woj. podlaskim i wiarygodny partner w biznesie" realizowanego przez Łomżyńskie Forum Samorządowe, którego Gmina Kolno jest członkiem. Rozmowę moderował pan Rafał Mejsak z Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku - twórca Planu Rozwoju Innowacji dla Subregionu Łomżyńskiego. Spotkanie rozpoczął Józef Bogdan Wiśniewski , wójt Gminy Kolno podsumowując nie tylko działania zrealizowane w ramach projektu „Subregion Łomżyński najbardziej innowacyjny w woj. podlaskim i wiarygodny partner w biznesie" (zobacz TUTAJ), ale też inicjatywy podjęte na rzecz przedsiębiorców w Gminie Kolno w ostatnim czasie ( m.in. organizacja I Forum Przedsiębiorców Gminy Kolno). W trakcie dwugodzinnego spotkania przedsiębiorcy, ale też Wacław Sójko, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kolnie, czy radni Gminy Kolno mieli okazję wypowiedzieć własne zdanie na temat m.in. innowacji, edukacji, współpracy z samorządem, kierunków zmian czy konkretnych działań wspierających rozwój przedsiębiorczości. Wszyscy zainteresowani przedsiębiorcy wciąż mogą wyrazić swoją opinię wypełniając ankietę TUTAJIMG 9979IMG 9994

IMG 9981

Clipboard02

Clipboard01

IMG 9983