b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2017_turniej25.11.jpg

W sobotę , 25 listopada rozegrano turniej siatkówki szkół podstawowych Gminy Kolno zorganizowany przez UKS Sprint Zabiele. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej w Zabielu , przy formule zespołów mieszanych (3 dziewczynki + 3 chłopców ), co pozwoliło na udział także mniejszym liczebnie szkołom. W imprezie wzięły udział szkoły: SP w Borkowie - opiekun Sławomir Dymek , SP w Janowie - opiekun Marek Szymański, SP w Lachowie - opiekun Arkadiusz Rybak i SP w Zabielu - opiekun Grzegorz Serafin.

 

Ostateczna klasyfikacja :

I miejsce - SP w Zabielu

II miejsce - SP w Lachowie

III miejsce - SP w Borkowie

IV miejsce - SP w Janowie

Najlepszą siatkarką wybrana została Katarzyna Kosiewicz ( Borkowo ), a siatkarzem - Łukasz Bednarczyk ( Zabiele )

Dzięki sfinansowaniu turnieju przez Gminę Kolno, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy Kolno z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na 2017 r.  uczestnicy otrzymali puchary, dyplomy i wyróżnienia indywidualne.

Grzegorz Serafin,UKS Sprint Zabiele