b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_DSC00157.jpg

W Polsce  21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. To najlepsza okazja, aby pokazać im jak bardzo ważnymi są osobami w życiu każdego dziecka i najpiękniejsze dni, w których obdarzani są  szczególnymi dowodami miłości od swoich wnucząt. W naszym przedszkolu w obecnym roku szkolnym uroczyste spotkanie z okazji Święta Babci i Dziadka odbyło się 18 stycznia w świetlicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwonem.

 

    Licznie przybyli Goście  z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu dzieci. Po powitaniu ich i złożeniu życzeń przez panią Teresę Skrodzką –dyrektor  zaprzyjaźnionej  biblioteki, przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Czerwonem zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne.

    Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować Dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. 
    Publiczność nie żałowała  pochwał dla swoich wnuków i nagrodziła ich gromkimi brawami. 
    Po tych wyjątkowych występach dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki.

    W dalszej części uroczystości niecodzienni Goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców dzieci. 
    Na koniec wszyscy stanęli do wspólnej pamiątkowej fotografii.
    To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne radości i dumy. Szczęśliwe, uśmiechnięte i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania.

    Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

  Nauczycielki: Bogusława Góralczyk i Krystyna KajkoDSC00146 1

 

DSC00152