b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_Centrum_Kultury_Gminy_Kolno_logo.jpg

Centrum Kultury Gminy Kolno w Koźle ogłasza konkurs na najpiękniejszy wianek, który rozstrzygnięty zostanie 17 czerwca w trakcie Nocy Świętojańskiej w Koźle. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych.

REGULAMIN KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZY WIANEK ŚWIĘTOJAŃSKI NOC ŚWIĘTOJAŃSKA 2018

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury Gminy Kolno w Koźle.

2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie najpiękniejszego wianka świętojańskiego.

II. UCZESTNICY KONKURSU

Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do mieszkańców gminy Kolno w dwóch kategoriach wiekowych-

-  dzieci i młodzież do lat 15,

- Pozostali.

III. ZASADY ORGANIZACYJNE KONKURSU

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie wianka świętojańskiego, dnia 17.06.2018r., do godz. 18.00 przed scenę w Koźle, gdzie odbędzie się Noc Świętojańska.

2. Wianek powinien być wykonany ze świeżego materiału roślinnego, dobranego według tradycji Nocy Świętojańskiej (kwiaty, gałązki, liście i zioła). Wianki wykonane ze sztucznych kwiatów nie będą brały udziału w konkursie.

3. Wianek powinien unosić się na wodzie i posiadać trwale przymocowaną jedną lub więcej świec.

4. Prace należy opisać imieniem i nazwiskiem autora/autorki.

IV. KOMISJA KONKURSOWA

1. Komisja konkursowa powołana przez organizatora będzie obradować dnia 17.06.2018 r., od godz.18.00 w miejscu imprezy plenerowej.

2. Komisja konkursowa wyłoni laureatów, biorąc pod uwagę następujące kryteria: - estetykę projektu, - oryginalność pomysłu, - nawiązanie do tradycji, - dobór materiałów, - zgodność z wymogami regulaminu.

3. Komisja konkursowa przyzna nagrody za I, II i III miejsce w każdej kategorii.

V. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU I ROZDANIE NAGRÓD

1. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 17.06.2018 r., o godz. 18.30.

VI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Udział uczestnika w konkursie oznacza jego akceptację zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania imienia, nazwiska i informacji o laureatach konkursu oraz wykorzystanie tych informacji w relacjach z przebiegu imprezy zamieszczanych w mediach i internecie.

3. Wszelkie kwestie nie ujęte w powyższym regulaminie rozstrzyga organizator.