b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_herb_900_600.png

83% poparcia uzyskał w wyborach na Wójta Gminy Kolno Józef Bogdan Wiśniewski, który po raz pierwszy w historii Gminy Kolno był jedynym kandydatem na Wójta Gminy Kolno. W naszej gminie padł też rekord frekwencji w gminach powiatu kolneńskiego i wyniósł aż 58,26 %, co jest wynikiem większym niż średnia w województwie podlaskim i w kraju.

– Dziękuję wszystkim wyborcom z Gminy Kolno, którzy 21 października poszli do urn, a w szczególności tym, którzy zagłosowali na Tak powierzając mi funkcję Wójta Gminy Kolno na najbliższe pięć lat, nie zawiodę Waszego zaufania – mówi wójt Józef Bogdan Wiśniewski. - Gratuluję radnym wybranym na kolejną kadencję Rady Gminy Kolno oraz przedstawicielom wybranym  do Rady Powiatu Kolneńskiego i Sejmiku Województwa Podlaskiego.

Członkowie nowej Rady Gminy Kolno:

1. Marek Baczewski
  2. Krystian Borawski