b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_herb_900_600.png

83% poparcia uzyskał w wyborach na Wójta Gminy Kolno Józef Bogdan Wiśniewski, który po raz pierwszy w historii Gminy Kolno był jedynym kandydatem na Wójta Gminy Kolno. W naszej gminie padł też rekord frekwencji w gminach powiatu kolneńskiego i wyniósł aż 58,26 %, co jest wynikiem większym niż średnia w województwie podlaskim i w kraju.

– Dziękuję wszystkim wyborcom z Gminy Kolno, którzy 21 października poszli do urn, a w szczególności tym, którzy zagłosowali na Tak powierzając mi funkcję Wójta Gminy Kolno na najbliższe pięć lat, nie zawiodę Waszego zaufania – mówi wójt Józef Bogdan Wiśniewski. - Gratuluję radnym wybranym na kolejną kadencję Rady Gminy Kolno oraz przedstawicielom wybranym  do Rady Powiatu Kolneńskiego i Sejmiku Województwa Podlaskiego.

 

Członkowie nowej Rady Gminy Kolno:

 1. Marek Baczewski
 2. Krystian Borawski
 3. Tadeusz Chludziński
 4. Małgorzata Chrostowska
 5. Henryk Hermanowski
 6. Anastazy Jan Kalinowski
 7. Jerzy Kołdys
 8. Kazimierz Kowalewski
 9. Edward Murawski
 10. Bogusława Narowska
 11. Grzegorz Okurowski
 12. Jan Stanisław Pieklik
 13. Tadeusz Połomski
 14. Jerzy Samul
 15. Bogusława Sekścińska