b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_wojt.jpg

Bardzo serdecznie dziękuję za wyjątkowo wysokie poparcie jakie otrzymałem od Was w wyborach na Wójta Gminy Kolno. Blisko 83 % wyborców głosujących na „Tak” to wynik, który odbieram nie tylko jako docenienie dotychczasowych działań, ale przede wszystkim jako wielkie zobowiązanie na najbliższych pięć lat.

 

  W wyborach samorządowych udowodniliście, że los naszej małej ojczyzny leży Wam na sercu o czym świadczy najwyższa w powiecie, wyższa niż średnia w województwie i w kraju frekwencja. To powód do dumy. Zbudowany siłą Waszych głosów zapewniam, że w dalszym ciągu będę w stu procentach angażował się w pracę na rzecz rozwoju gminy, nie zaniecham żadnej inwestycyjnej szansy i nie zawiodę Waszego zaufania. Za ten bardzo dobry wyborczy wynik dziękuję również wszystkim moim współpracownikom, bo tak naprawdę na ten sukces pracowaliśmy wspólnie. Dziękuje radnym Rady Gminy Kolno w latach 2014 - 2018, sołtysom, pracownikom Urzędu Gminy Kolno i jednostek podległych, partnerom i przyjaciołom naszej gminy.

Przed nami kolejna kadencja, którą wspólnie z nową Radą Gminy Kolno musimy wykorzystać jak najlepiej w służbie Mieszkańcom Gminy Kolno i z troską o los naszej małej ojczyzny.

Z poważaniem

Józef Bogdan Wiśniewski

Wójt Gminy Kolno