b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2017_liczydlo.jpg

   Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Czerwonem okazała się bezkonkurencyjna w Mistrzostwach Powiatu Kolneńskiego w Rachunku Pamięciowym "Liczydło 2017", które dziś odbyły się w Kolnie. I  miejsce i Złote Liczydła zdobyła drużyna z SP w Czerwonem i Bartosz Olszak w kategorii uczestników indywidualnych. Mistrzostwa w dniu Liczby Pi zorganizowały Towarzystwo Jan z Kolna oraz Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kolnie. - Ten podwójny sukces naszych uczniów to najlepszy prezent na zbliżające się imieniny Marszałka Józefa Piłsudskiego, patrona naszej szkoły - mówi Jacek Bagiński, dyrektor SP w Czerwonem. Szkołę w Czerwonem na Mistrzostwach reprezentowała drużyna w składzie: Natalia Antosiewicz, Bartosz Olszak i Tomasz Kajko. Uczniowie klasy VI pracowali pod kierunkiem nauczyciela matematyki pana Wojciecha Nodzewskiego. Gratulujemy!