b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2019_kultura.jpg

Iza Murawska od poniedziałku 18 lutego br. pełni obowiązki dyrektora Centrum Kultury Gminy Kolno w Koźle. Zmiana na tym stanowisku była konieczna ponieważ dotychczasowy dyrektor CKGK pan  Marcin Sekściński objął funkcję zastępcy dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży.

- Gratuluję zarówno Panu Marcinowi Sekścińskiemu, jak i pani Izie Murawskiej.  Jestem przekonany, że oboje bardzo dobrze poradzą sobie z nowymi obowiązkami – powiedział Józef Bogdan Wiśniewski, wójt gminy Kolno. - Pani Iza Murawska od początku związana jest z Centrum Kultury Gminy Kolno w Koźle jako instruktor. Doceniam jej dotychczasową pracę i życzę powodzenia w nowej roli. Panu Marcinowi Sekścińskiemu serdecznie dziękuję za kilkuletnią wspaniałą pracę na rzecz kultury w gminie Kolno.