b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2019_IMG_3264.jpg

Na plenerowej scenie w Koźle wystąpił kwartet Alla Breve z Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży oraz soliści: Jacek Szymański - tenor i Anna Osior - sopran. Koncert z cyklu "Muzyka na fali" zorganizowany był w ramach projektu "Aktywna społeczność, aktywna rodzina Gminy Kolno". – To już kolejna edycja tego niezwykłego muzycznego wydarzenia, które organizowane jest w ramach projektów z unijnym dofinansowaniem – mówi Józef Bogdan Wiśniewski, wójt gminy Kolno. – Z roku na rok przybywa chętnych do udziału w  koncercie.

Realizatorem projektu, w ramach którego zorganizowany był koncert jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kolnie. Celem projektu pt. „Aktywna społeczność, aktywna rodzina gminy Kolno” jest zaktywizowanie 15 bezrobotnych osób  i ich rodzin oraz osób z otoczenia zamieszkałych w gminie Kolno. Wartość projektu to 340 587,50 zł, a dofinansowanie - 306 487,50 zł. Więcej o projekcie TUTAJ