b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2019_lfs.jpg

10 lipca br. doszło do zmian we władzach Łomżyńskiego Forum Samorządowego do którego należy Gmina Kolno. Nowym prezesem stowarzyszenia został pan Lech Szabłowski, starosta łomżyński. Do zarządu stowarzyszenia wybrany został m.in. Józef Bogdan Wiśniewski, wójt gminy Kolno.  – To wyjątkowe stowarzyszenie skupiające miasta i gminy  z czterech powiatów już pokazało, że potrafi być skuteczne w realizacji np. projektów związanych z przedsiębiorczością, za co należą się podziękowania dotychczasowym władzom stowarzyszenia  - mówi Józef Wiśniewski, wójt gminy Kolno. -  Dziękując delegatom za poparcie mogę zapewnić, że jako członek zarządu dołożę wszelkich starań, by rzetelnie pracować na rzecz dalszego rozwoju i prężnej działalności Łomżyńskiego Forum Samorządowego.

Więcej informacji TUTAJ