b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2019_DSC03348.jpg

Czek na 10 tys. zł od Zarządu Województwa Podlaskiego dla druhów z OSP Czerwone, Wykowo i Kumelsk odebrali dziś strażacy i Józef Bogdan Wiśniewski, wójt gminy Kolno. – Te pieniądze zostaną przeznaczone na zakup umundurowania dla druhów z tych trzech jednostek – mówi wójt Józef Bogdan Wiśniewski. – Dziękujemy i wierzymy, że to nie ostatnie wsparcie dla naszych jednostek od Zarządu Województwa Podlaskiego.

Wsparcie otrzymały też jednostki OSP z Kolna, Stawisk, Grabowa i Małego Płocka. Podczas dzisiejszego ( 19 lipca) spotkania w Kolnie symboliczne czeki w imieniu Artura Kosickiego, marszałka województwa podlaskiego i Marka Olbrysia, wicemarszałka województwa podlaskiego wręczał samorządowcom oraz strażakom Juliusz Jakimowicz, zastępca dyrektora Gabinetu Marszałka razem z Adamem Wojciechem Sekścińskim, radnym Sejmiku Województwa Podlaskiego.

Czek dla jednostek z Gminy Kolno odebrali wraz z Wójtem Gminy Kolno: Łukasz Słapiński, Prezes OSP w Czerwonem,  Zbigniew Wiśniewski, Prezes OSP Wykowo i Leszek Góralczyk, Prezes OSP w Kumelsku.