b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_herb_900_600.png

Józef Bogdan Wiśniewski, wójt gminy Kolno zaprasza na spotkanie informacyjne wszystkich zainteresowanych  trwającym naborem wniosków w ramach „Ogólnopolskiego programu regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie” oraz programu „Czyste powietrze”. Odbędzie się ono 9 września od godz. 13.00 w sali konferencyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwonem.

 

Wykład z prezentacją multimedialną przedstawią specjaliści z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku oraz Okręgowej Stacji Chemiczno – Rolniczej w Białymstoku, w których przyjmowane są wnioski w ramach wymienionych programów.

Część spotkania poświęcona zostanie również tematowi związanemu z działalnością Kół Gospodyń Wiejskich i  możliwościami ich współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, oraz współpracą UM WP z instytucjami kultury.

Zapraszamy!