b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2019_nagroda.jpg

Pięcioro nauczycieli szkół gminnych odebrało dziś z rąk Józef Bogdan Wiśniewskiego, wójta gminy Kolno nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. – Doceniam Waszą pracę, która jest nie tylko wypełnieniem obowiązków wynikających z wykonywania zawodu nauczyciela, ale tym czymś więcej, dodatkowym zaangażowaniem, którego celem jest zawsze rozwój i dobro dziecka   – powiedział wójt Józef Wiśniewski. -  Dziękuję Wam za to w imieniu własnym, ale też uczniów i rodziców.

Nagrody Wójta Gminy Kolno otrzymali Ci nauczyciele, których praca z uczniami przekłada się na osiągnięcia w olimpiadach czy konkursach wiedzy lub artystycznych, a wspólne sukcesy promują Gminę Kolno.

Nagrody  Wójta Gminy Kolno :

- pani  Ewa Kiełczewska nauczyciel w Szkole Podstawowej w Wykowie -  opiekun finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki.

- pani  Monika Bągart dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Wykowie i nauczyciel w Szkole Podstawowej w Lachowie -  opiekun laureata  w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z języka polskiego  "Olimpus" 2019.

- pani  Aneta Roman nauczyciel w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Janowie -  opiekun laureata VI Ogólnopolskiego Konkursu  dla Młodych Twórców „Kardynał Stefan Wyszyński  - patron ważnych spraw”

- Leszek Pogorzelski nauczyciel w Szkole Podstawowej w Lachowie - opiekun  uczennicy Katarzyny Kosk wyróżnionej na Międzynarodowym Młodzieżowym Konkursie Piosenki Jazzowej "Magnolia".

- pani Edyta Ossowska nauczyciel w Szkole Podstawowej w Lachowie - opiekun laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z języka angielskiego "Olimpus" 2019.