b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2019_den.jpg

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty składam serdeczne podziękowania za codzienną pracę z uczniami. Doceniam Wasze zaangażowanie i serce wkładane w edukowanie i wychowywanie dzieci. Zgadzam się ze słowami, że „ Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!” (B. Conklin) i życzę, by nie zabrakło Wam tej dobrej energii i wiary, że w każdym uczniu jest do odkrycia prawdziwy talent.

Jeszcze raz wyrażam szacunek i wdzięczność za kształtowanie umysłów i serc młodego pokolenia oraz życzę wszelkiej pomyślności w każdej sferze życia.

Józef Bogdan Wiśniewski,
Wójt Gminy Kolno