b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_herb_900_600.png

Informacja o wynikach konsultacji projektu „Programu współpracy Gminy Kolno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego  na 2020 rok”.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 127/19 Wójta Gminy Kolno z dnia 23 października 2019 r. w sprawie konsultacji projektu „Programu współpracy Gminy Kolno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego  na 2020 rok” w dniach od 7 do 14 listopada 2019 roku przeprowadzone zostały  konsultacje projektu Programu.

Ogłoszenie o konsultacjach wraz z projektem „Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego  na 2020 rok”  zostały zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Gminy Kolno www.gminakolno.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej  oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Kolno.

Opinie i uwagi do projektu „Programu współpracy Gminy Kolno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego  na 2020 rok” można było składać w formie pisemnej: osobiście w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Kolno, bądź za pośrednictwem poczty na adres Urząd Gminy Kolno, ul. Wojska Polskiego 20, 18 – 500 Kolno oraz w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W wyznaczonym terminie nie wpłynęły żadne uwagi, ani opinie do projektu „Programu współpracy Gminy Kolno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego  na 2020 rok”.

Józef Bogdan Wiśniewski, Wójt Gminy Kolno