b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2019_euslugi1.jpg

Gmina Kolno znalazła się w gronie 13 gmin w województwie podlaskim w których wdrażany będzie projekt na realizację którego Zarząd Województwa Podlaskiego przeznaczył 6,7 mln zł z RPOWP. Chodzi o wdrażanie e-usług dzięki którym mieszkańcy będą mogli przez Internet załatwiać niektóre sprawy w tym m.in. opłaty i deklaracje podatku leśnego, od nieruchomości, czy rolnego. – Nie boimy się wyzwań i stawiamy na nowoczesność, która ma ułatwić życie mieszkańcom naszej gminy, dlatego cieszę się, że Gmina Kolno jest w gronie tych kilkunastu gmin z województwa w których rozwijane będą e-usługi – mówi Józef Wiśniewski, wójt gminy Kolno.

Szczegóły realizacji projektu omówili na wczorajszym spotkaniu (26 listopada) : wicemarszałek Stanisław Derehajło, Wiesława Burnos, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego i dyrektor Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego UMWP Agnieszka Aleksiejczuk w którym uczestniczył również pan Adam Masłowski Sekretarz Gminy Kolno .

Więcej informacji TUTAJ

fot. wrotapodlasia.pl