Kontakt

Nicewicz - Zakład Stolarski
Stanowisko:
Sylwester Nicewicz
Adres:
Kozioł 10B
Podlaskie
18-500 Kolno
Polska
Telefon:
86 278 22 28

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Nasza firma "Nicewicz - Zakład Stolarski" - Sylwester Nicewicz jest producentem wysokiej jakości drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych drzwi wejściowych wewnątrzlokalowych, pokojowych i łazienkowych. Ponad 38 lata doświadczenia w prowadzeniu zakładu stolarskiego w połączeniu z postępem technologicznym pozwoliły nam wyeliminować wiele wad wynikających z anatomicznej budowy drewna i skutecznie spełnić wymagania stawiane przez naszych klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stawianym przez klientów szukających drzwi bardzo ciepłych do domów energooszczędnych, stworzyliśmy nowy produkt: "DRZWI OCIEPLONE NA MAXA" Drewniane drzwi wejściowe zewnętrzne marki „Nicewicz” to idealne drzwi do wymarzonego domu! Do domu energooszczędnego.

Drzwi wykonane są w grubościach 72 mm, szklone lub pełne, jako drzwi wejściowe z zewnątrz do budynku. Zbudowane są z drewna klejonego warstwowo, wzmocnione sklejką wodoodporną liściastą brzozową lub mahoniową. Ozdobne kasetony wykonane są także ze sklejki wodoodpornej liściastej. Wewnątrz wypełnione materiałem termoizolacyjnym. Wzory drzwi klient może wybrać z naszego katalogu lub przedstawić własny projekt według którego zrealizujemy zamówienie według naszej technologii: „zamówienie na wymiar i według projektu”, które wykonamy w wersji „Drzwi ocieplone na MAXA”.

W komplecie znajduje się ościeżnica z drewna klejonego warstwowo o przekroju 10 cm x 6,6 cm, przy czym na zamówienie może być regulowana na grubość ściany + opaski regulowane lub standardowe. Drzwi malujemy lazurami i farbami firmy REMMERS® według naszego wzornika wybarwień lub według ogólnie dostępnej palety RAL. Posiadamy też wybarwienia zgodne z kolorystyką stosowaną w oknach plastikowych. Standardowe wyposażenie drzwi z ościeżnicą to: zamek wpuszczany 72/50, dodatkowy Z200 z trzema bolcami, cztery zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, 3 kołki przeciwwyważeniowe od strony zawiasów, uszczelka zamontowana w skrzydle i ościeżnicy na całym obwodzie, próg drewniany z uszczelką.

Dlaczego My?

Ponieważ firma Nicewicz może zaproponować bardzo wiele:

  • bogate wzornictwo z możliwością modyfikowania według potrzeb klienta,
  • realizacja zamówień nietypowych - drzwi na wymiar wg zamówienia klienta,
  • wysoka jakość wykończenia farbami i lazurami REMMERS®,
  • wysoka jakość klamek oraz zamków,
  • możliwość wyboru dodatkowych akcesoriów drzwiowych,
  • stabilność wymiaru i kształtu wynikająca z procesu technologicznego,
  • możliwość renowacji,
  • przystępna cena,
  • doradztwo techniczne.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 86 278 22 28 lub mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.nicewicz.pl

www.drzwi-info.pl

www.drzwi-nicewicz.pl

www.drzwi-zewnetrzne24.pl

Sylwester Nicewicz

właściciel przedsiębiorstwa "Nicewicz - Zakład Stolarski"