b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2020_uwaga.jpg

W związku z dynamicznym wzrostem zachorowań na Covid 19 oraz wprowadzeniem nowych obostrzeń w kraju od 27 października aż do odwołania Urząd Miasta Kolno, Urząd Gminy Kolno i Urząd Skarbowy w Kolnie zmieniają formę bezpośredniej obsługi Interesantów.

Prosimy Klientów naszych instytucji, aby w pierwszej kolejności kontaktowali się z urzędem za pośrednictwem:

 

- poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

- platformy ePUAP,

- poczty tradycyjnej

- lub telefonicznie: 86 278 21 33 - Urząd Miasta Kolno, 86 278 91 20 – Urząd Gminy Kolno oraz 86 2789180, 86 2789181 - Urząd Skarbowy w Kolnie

Dodatkowo w holu budynku, przy głównym wejściu od ulicy Wojska Polskiego 20, ustawione zostały oznakowane pojemniki, do których będzie można wrzucać wnioski, dokumenty czy korespondencję do poszczególnych urzędów. Aby ułatwić kontakt, w treści składanego dokumentu należy podać numer swojego telefonu.

Bezpośrednia wizyta w Urzędzie będzie możliwa w wyjątkowych sytuacjach, kiedy niemożliwe będzie załatwienie sprawy w inny sposób. Odbywać się ona będzie po wcześniejszych konsultacjach telefonicznych i umówieniu się na spotkanie oraz z zachowaniem rygorów sanitarnych.

Do Urzędu Skarbowego można umówić się za pośrednictwem usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” z której można skorzystać na stronie https://podatki.gov.pl lub na stronie urzędu skarbowego.

Celem podejmowanych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa Interesantom i pracownikom urzędów oraz powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Wyjątkowe sytuacje wymagają od nas wszystkich mobilizacji i odpowiedzialnych zachowań, dlatego prosimy o zrozumienie i zastosowanie się do wytycznych. Apelujemy również o przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych oraz podporządkowanie się wszelkim nakazom władz.

Andrzej Duda, Burmistrz Miasta Kolno

Józef Bogdan Wiśniewski, Wójt Gminy Kolno

Grażyna Pawlewicz, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kolnie