b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2020_plakat.jpg

Pandemia koronawirusa to wyjątkowy, trudny czas dla nas wszystkich. Łącząc się z seniorami oraz rodzinami objętymi kwarantanną Grupa Ratownicza Kolneńska Grupa Pierwszej Pomocy podjęła inicjatywę niesienia bezinteresownej pomocy mieszkańcom powiatu kolneńskiego.

 

 Jeśli przebywasz na przymusowej kwarantannie i nie możesz opuszczać swojego miejsca zamieszkania lub jesteś osobą starszą, która z powodu lęku przez zarażeniem boi się wyjść z domu, skontaktuj się z nami. Nasi wolontariusze pomogą Ci zrobić zakupy, kupią niezbędne leki, wyniosą śmieci, a także wyprowadzą na spacer Twojego pupila. 

 

W celu otrzymania pomocy napisz do nas na Facebooku (https://www.facebook.com/GRKGPP), bądź zadzwoń pod jeden z naszych numerów kontaktowych:  798 064 670  lub 605 948 648.

 

Bądź rozsądny, zostań w domu i dbaj o swoje bezpieczeństwo!

#ZostańWDomu #WspierajSeniora

plakat