b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2020_ankieta.jpg

Drodzy Mieszkańcy,

Nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Wiele gmin-jeden cel” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla obszaru Partnerstwa. Punktem wyjścia dla jej przygotowania musi być solidna diagnoza, do której chcielibyśmy zaprosić Państwa, jako najlepiej znających sytuację w naszej gminie. Dlatego prosimy o wypełnienie ankiety zbierające opinie o gminie, w której żyjecie: usługach publicznych, które zapewnia i których potrzebujecie, jej atutach i słabościach, a także rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były w niej realizowane.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do Waszych potrzeb, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie zebranych opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

Józef Bogdan Wiśniewski
Wójt  Gminy Kolno

Ankieta jest anonimowa. Jej wypełnienie nie powinno przekroczyć 15-20 minut.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 13.01.2021 – 27.01.2021.

Ankieta dostępna jest TUTAJ

mt_ignore