b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2021_apel_o_wsparcie.jpg

Na portalu zrzutka.pl  zarejestrowana została zbiórka na rzecz Bartosza z Brzozowa – nastolatka, który  w tragicznych okolicznościach stracił rodziców i został sam na gospodarstwie. Każdy może wesprzeć nastolatka , który po bardzo trudnych doświadczeniach, chce stanąć na nogi.

- Zwracamy się z tym apelem o pomoc w szczególności do mieszkańców Gminy Kolno – mówi Adam Masłowski Sekretarz Gminy Kolno. – Gdyby każde gospodarstwo domowe, solidarnie, przekazało na ten cel kwotę choćby kilkudziesięciu złotych, problem finansowy Bartosza na pewno zostałby rozwiązany. Pomóżmy mu spłacić kredyt!

 

W opisie zbiórki czytamy: „Bartek (16 l. ) musiał szybko dorosnąć. Po tragicznej śmierci Beaty (†36 l.)i jego taty Janusza (†49 l.) z Brzozowa (woj. podlaskie) został sierotą. W ciągu 10 dni życie tego chłopca wywróciło się do góry nogami. Bartek najpierw przeżył szok, odkrywając zwłoki mamy, a teraz, po śmierci ojca, Janusza F. został sam. Na jego głowie zostało 15-hektarowe gospodarstwo i 30 mlecznych krów ,którymi trzeba się zaopiekować oraz 250000 kredytu. Bartosz przez pół roku prowadził gospodarstwo z wujkiem i dziadkami by go nie stracić, niestety to za duży wysiłek dla tego chłopca po takich przejściach. Prosimy o wpłaty dla Bartka by pomóc spłacić mu kredyt by mógł skończy naukę i wejść bez długów w dorosłe życie. Potrzebujemy 120000 zł Wpłaty można dokonywać również na konto PKO 40 1020 1332 0000 1502 1262 0482 Bartosz Fiertek z dopiskiem" na kredyt Bartosza" Pomóżmy Bartkowi uratować gospodarstwo!!!”.

Link do zbiórki dostępny jest TUTAJ