b_250_200_16777215_00_images_artykuly_umowy1.jpg

Pięć umów na realizację zadań publicznych gminy Kolno w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej podpisał z przedstawicielami trzeciego sektora Józef Wiśniewski, wojt gminy Kolno. W trakcie spotkania z członkami  stowarzyszeń i klubów sportowych Wójt Gminy Kolno podziękował za zaangażowanie w działania na rzecz mieszkańców naszej gminy. Dzięki dotacjom uzyskanym w otwartym konkursie ofert w tym roku zrealizowane zostaną natsępujące zadania:

 

- XXVIII Kolneńskie Biegi Jesieni - Towarzystwo Jan z Kolna

- Turnieje piłki nożnej i siatkowe - Gminne Zrzeszenie LZS w Kolnie

- Zawody kawaleryjskie w Janowie i Łosewie - Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. Podlaskiej Brygady Kawalerii w Kolnie

- Organizacja obozu sportowego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Kolno - OSP Zabiele

- Organizacja zawodów i imprez sportowych o zasięgu gminnym i ponadgminnym dla dzieci, młodzieży i drosołych - UKS Sprint

Łączna kwota przyznanych dotacji na realizację wymienionych zadań to 19 tys. zł

umowy3

umowy2

kawaleria