b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2021_inspekcjasa.jpg

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kolnie przesyła  informację  dotyczą porozumienia na rzecz dobrych praktyk związanych ze szczepieniami.

 

    Celem Porozumienia jest budowanie długofalowego zaufania wokół szczepień ochronnych oraz stworzenie w przestrzeni publicznej miejsca, które w oparciu o autorytet ekspertów, fakty naukowe oraz publikacje, będzie źródłem wiedzy oraz merytorycznej dyskusji nt. ważności tego naukowego osiągnięcia, jakim są szczepienia. W załączeniu linki do wykorzystania.

Rośnie zaufanie do szczepień :: MedExpress.pl

Porozumienie na Rzecz Dobrych Praktyk w Szczepieniach :: MedExpress.pl

Europejski Tydzień Szczepień: 26 kwietnia – 2 maja 2021 :: MedExpress.pl

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kolnie

Urszula Teresa Gołębiewska

 szczepienia