b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2021_Dzień_strażaka-4.jpg

Drodzy Strażacy, Druhny i Druhowie, z okazji Dnia Strażaka składamy  serdeczne podziękowania oraz wyrazy szacunku i uznania dla Waszej codziennej służby.

Dziękujemy za nieustanną gotowość do ratowania ludzkiego życia i mienia, za profesjonalizm i zaangażowanie podczas prowadzenia akcji ratowniczych, za niesienie pomocy oraz za wszelką działalność podejmowaną na rzecz lokalnej społeczności. Dziękujemy za odwagę, serce i wytrwałość w pełnieniu tej trudnej, pełnej wyzwań służbie.

Życzymy Wam zawsze bezpiecznych powrotów z akcji, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Niech święty Florian czuwa nad Wami i waszymi Rodzinami.

Józef Bogdan Wiśniewski Wójt Gminy Kolno i Antoni Lewandowski Komendant M-G Z OSP RP w Kolnie