b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2021_k.jpg

Hufiec Pracy w Kolnie prowadzi rekrutację uczestników na nowy rok szkolny 2021/2022. Kandydat do hufca ma ukończony 15 r. ż., nieukończony 18 r. ż. Zapraszamy chętne osoby, które chcą zdobyć przygotowanie zawodowe, a w szczególności osoby mające trudności w nauce. Uczestnictwo w hufcu jest bezpłatne.

 

Po konsultacjach z doradcą zawodowym każdy kandydat  może wybrać zawód, który go interesuje i którego będzie się uczył w przyszłości.

PROWADZIMY NABÓR DO:

Branżowej Szkoły I Stopnia – nauka zawodu m.in.:

 • sprzedawca,
 • piekarz,
 • fryzjer,
 • rolnik,
 • cukiernik,
 • kucharz,
 • elektryk,
 • monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie,
 • mechanik pojazdów samochodowych,
 • przetwórca mięsa,
 • mechanik - monter maszyn i urządzeń,
 • stolarz,
 • lakiernik,
 • i inne.

Praktyczna nauka zawodu odbywa się u pracodawców na podstawie porozumień oraz na podstawie indywidualnych umów o pracę w celu przygotowania zawodowego zawartych z młodocianymi pracownikami – uczestnikami Ochotniczych Hufców Pracy.

Dokumenty kandydata na uczestnika OHP są dostępne w wersji papierowej w Hufcu Pracy w Kolnie, bądź do pobrania w linku poniżej:

https://ohp.pl/nasze-jednostki/wojewodzkie-komendy-ohp/podlaskie/jednostki?view=article&id=10743:rekrutacja-hufca-pracy-w-kolnie&catid=77:komenda-podlaskie

Terminy składania dokumentów: poniedziałek-piątek w godz. 7.45-15.45.

Dokumenty należy składać w siedzibie HP Kolno w wersji papierowej lub w formie skanu, zdjęcia, pliku elektronicznego na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres, Kontakt:

HUFIEC PRACY 10-7 W KOLNIE
ul. 11 Listopada 1, 18-500 Kolno
tel. 86 2723209
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W Hufcu Pracy w Kolnie realizowane są następujące koła zainteresowań: sportowe, plastyczne, kosmetyczne i patriotyczne. Uczestnik ma możliwość udziału w projektach współfinansowanych ze środków UE i w zagranicznych stażach zawodowych oraz w wymianach międzynarodowych. Wykwalifikowana kadra opiekuńczo wychowawcza zapewnia wsparcie w nauce, rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych, zdobyciu przygotowania zawodowego, socjalizacji, budowaniu postaw prospołecznych i obywatelskich oraz otwartości i tolerancji. Uczestnictwo w hufcu daje możliwość ukończenia kursów doskonalących umiejętności zawodowe. Ponadto każdy uczestnik otrzymuje pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia po ukończeniu nauki. Zapraszamy serdecznie !

ulotka rekrutacyjna HP K 1

ulotka rekrutacyjna HP K 2