b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2021_sprzet.jpg

Sprzęt komputerowy z oprogramowaniem nieodpłatnie otrzymały Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonem i Centrum Kultury Gminy Kolno w Koźle w związku z uczestnictwem w projekcie „Cyfrowe GOKI w podregionie łomżyńskim".

Dzięki współpracy z Fundacją VCC z Lublina, w ramach realizacji projektu "Cyfrowe GOKi w podregionie łomżyńskim", który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Centrum Kultury Gminy Kolno otrzymało sprzęt komputerowy, w tym laptopy i oprogramowanie o wartości 18.628,63 zł. W ramach projektu zostanie przeprowadzony cykl szkoleń na temat bezpieczeństwa w sieci, oraz dziennikarstwa on-line.

Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonem natomiast otrzymała laptopy o łącznej wartości 22 424,22 zł. Sprzęt będzie służył pracownikom i użytkownikom biblioteki.

zdj 3