b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2017_mistrzyni.jpg

Już w najbliższy piątek, 26 maja, Patrycja Korwek gimnazjalistka z Zabiela jedzie na Mistrzostwa Polski Taekwondo Olimpijskiego do Puław. Dziś w obecności rodziców z rąk Józefa Bogdana Wiśniewskiego, wójta Gminy Kolno Patrycja odebrała nowy dobok - strój w którym na najważniejszej imprezie Taekwondo Olimpijskiego w Polsce reprezentować będzie nie tylko swój klub, gminę Kolno, ale też województwo podlaskie, ponieważ jako jedyna z Podlaskiego będzie uczestniczką tegorocznych Mistrzostw. 

Spotkanie w gabinecie Wójta Gminy Kolno przebiegło w serdecznej atmosferze. Na początek Rodzice Patrcyji przyjęli serdeczne gratulacje, a młoda zawodniczka sportowy strój i życzenia powiedzenia, po czym był czas na rozmowy nie tylko o sporcie. W piątek Patrycja jedzie do Puław. Trzydniowe sportowe wydarzenie organizuje Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego w Polsce.Turniej rozgrywany będzie zgodnieóz regulaminami stosowanymi w PZTO. W piątek odbędzie się rejestracja i ważenie zawodników. W sobotę rozegrane zostaną walki w Mistrzostwach Polski Juniorów, a w niedzielę w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Do turnieju Patrycja przygotowywała się pod okiem trenera Tomasza Myślińskiego, który podkreśla, że ta tarda zawodniczka może być zaskoczeniem na Mistrzostwach. Trzymamy kciuki za Patrycję!