b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2021_drogaza.jpg

Zaledwie dwa miesiące temu Józef Bogdan Wiśniewski Wójt Gminy Kolno z rąk Marka Olbrysia Wicemarszałka Województwa Podlaskiego odbierał czek na 500 tys. zł dofinansowania do przebudowy drogi w Zaskrodziu, a już 22 sierpnia jej wyremontowany odcinek uroczyście oddano do użytku.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Józef Bogdan Wiśniewski Wójt Gminy Kolno, w imieniu Pana Kazimierza Gwiazdowskiego Posła na Sejm RP pani Monika Stefańska Dyrektor Biura Poselskiego, Adam Wojciech Sekściński Radny Sejmiku Województwa Podlaskiego, Tadeusz Klama Starosta Kolneński, Anastazy Jan Kalinowski Przewodniczący Rady Gminy Kolno, Jan Pieklik Wiceprzewodniczący Rady Gminy Kolno,  Henryk Hermanowski Radny Gminy Kolno i Sołtys Zaskrodzia oraz pan Krzysztof Stachelski przedstawiciel wykonawcy inwestycji.

- Dziękuję panu Adamowi Wojciechowi Sekścińskiemu Radnemu Sejmiku Województwa Podlaskiego,  a za jego pośrednictwem wszystkim pozostałym radnym oraz  Zarządowi Województwa Podlaskiego za wsparcie  inwestycji, na którą czekali mieszkańcy Zaskrodzia, a której nie zrealizowalibyśmy bez  tych dodatkowych pieniędzy – mówił w trakcie uroczystości wójt Józef Wiśniewski.

Dzięki wsparciu z budżetu województwa podlaskiego przebudowany został dwukilometrowy odcinek drogi gminnej Nr 104385B. Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego w Łomży.