b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2021_Wzor_tablicy_informacyjnej_Kolno.jpg

Gmina Kolno zrealizowała zadanie  pt. „ Doposażenie świetlicy w Rydzewie – Świątkach”, które współfinansowane było przy pomocy środków z budżetu Województwa Podlaskiego w ramach „Programu odnowy wsi województwa podlaskiego – Kreatywna wieś”.

 

Do świetlicy w Rydzewie zakupione zostały m.in. szafki i  zestaw mebli kuchennych oraz sprzęt AGD (m.in. lodówka, kuchenka, okap), notebook Lenovo, telewizor, konsola, stół do ping – ponga, składane krzesła czy piec wolnostojący.

- Dzięki temu, że otrzymaliśmy 15 tys. zł, a drugie tyle zgodnie z umową dołożyliśmy z budżetu Gminy Kolno świetlica w Rydzewie stanie się miejscem , z którego korzystać będą mogli mieszkańcy, by się integrować, szkolić,  czy realizować swoje pasje – mówi Józef Bogdan Wiśniewski Wójt Gminy Kolno. – Świetlica w Rydzewie jest kolejną już w naszej gminie świetlicą, która została wyposażona dzięki dotacji z programu odnowy wsi województwa podlaskiego.

mt_ignore