b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2021_n.jpg

13 października, w przeddzień święta polskiej oświaty, Józef Bogdan Wiśniewski Wójt Gminy Kolno wręczył nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. – Doceniam Waszą pracę i wszystko to, co robicie, by stworzyć naszym uczniom jak najlepsze warunki do nauki i rozwoju, to ich osiągnięcia świadczą o Waszym zaangażowaniu  – powiedział Józef Bogdan Wiśniewski Wójt Gminy Kolno. -  Za to zaangażowanie, za to, że dajcie z siebie znacznie więcej niż wskazuje zakres służbowych obowiązków, za codzienną ciężką, odpowiedzialną, ale jakże ważną, dla uczniów i dla nas wszystkich pracę bardzo Wam dziś dziękuję.  

 

Po serdecznych podziękowaniach i okolicznościowych życzeniach dla wszystkich Józef Bogdan Wiśniewski Wójt Gminy Kolno skierował  kilka słów uznania do każdej nagrodzonej osoby doceniając konkretne osiągnięcia.

Miło nam poinformować, że Nagrodę Wójta Gminy Kolno z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymali w tym roku:

  • Bożena Duda dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Janowie,
  • Monika Bągart Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Wykowie,
  • Ewa Kiełczewska nauczyciel,
  • Jacek Bagiński Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Czerwonem,
  • Dariusz Przestrzelski Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Borkowie.

Uroczystość wręczenia Nagród Wójta Gminy Kolno odbyła się w Urzędzie Gminy Kolno. W spotkaniu uczestniczył Stanisław Szymańczyk Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Kolnie.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!