Informacja o wynikach konsultacji projektu „Programu współpracy Gminy Kolno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok”.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 381/21 Wójta Gminy Kolno z dnia 22 października 2021 r  w sprawie konsultacji projektu "Programu współpracy Gminy Kolno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok" w dniach od 8 do 15 listopada 2021 r. przeprowadzone zostały konsultacje projektu wymienionego wyżej Programu.

Ogłoszenie o konsultacjach wraz z projektem "Programu współpracy Gminy Kolno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok" zostały zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Gminy Kolno, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Kolno.

Opinie i uwagi do projektu Programu można było składać w formie pisemnej: osobiście w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Kolno, bądź za pośrednictwem poczty na adres Urzędu Gminy Kolno oraz w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W wyznaczonym terminie nie wpłynęły żadne uwagi, ani opinie do projektu "Programu współpracy Gminy Kolno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok".