b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2021_sz.jpg

W związku z rosnącą czwartą falą zachorowań na Covid 19 przypominamy o obowiązujących zasadach i zachęcamy do szczepień przeciw wirusowi SARS–CoV-2.

 

Interesanci przychodzący do Urzędu Gminy Kolno zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną.  Mogą również skorzystać ze stacji do dezynfekcji dłoni ustawionej tuz przy Biurze Obsługi interesanta. W trosce o zdrowie pamiętajcie o zasadzie DDM: dystans, dezynfekcja, maseczka.  

Informacje o obowiązujących obostrzeniach dostępne są TUTAJ

Przypominamy, że w Urzędzie Gminy Kolno funkcjonuje  punkt informacyjny dotyczący organizacji bezpłatnego transportu do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 wraz z punktem zgłoszeń potrzeb transportowych dla osób niepełnosprawnych oraz osób mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejsca zamieszkania punktu szczepień. Uprawnieni mieszkańcy Gminy Kolno chcący skorzystać z bezpłatnego transportu organizowanego przez Wójta Gminy Kolno mogą kontaktować się za pośrednictwem infolinii czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30, pod numerem telefonu  86 278-91-28.

Wszelkie sprawdzone informacje na temat szczepień przeciw Covid 19 znajdują się na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie

mt_ignore