b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2022_piknik.jpg

Na Festynie z okazji Dnia Dziecka w Glinkach było wszystko, czego potrzeba, by był udany. Zadbali o to organizatorzy: Koło Gospodyń Wiejskich w Glinkach oraz Krystian Borawski Radny Gminy Kolno i Sołtys Glinek. Nawet pogoda sprzyjała.

– Gratuluję osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia, bo widać było,  że włożyli w to i serce i pracę – mówi Józef Bogdan Wiśniewski wójt gminy Kolno.

 

4 czerwca na boisku w Glinkach na wszystkich gości festynu czekało mnóstwo konkurencji z nagrodami, które świetnie poprowadziła animator Sylwia Foltyńska. Centrum Kultury Gminy Kolno zapewniło zjeżdżalnie, malowanie twarzy dzieciom i nagłośnienie wydarzenia.  Były też darmowe lody, kiełbaski, zupa grochowa - wszystko przyrządziły Panie z KGW w Glinkach.

Imprezy z takim rozmachem nie udałoby się zorganizować bez wsparcia, za które organizatorzy  dziękują sponsorom: Zakład Udoju Bydła „Biskupiec”, Sławomir Krzyżanowski „Mirand”, Michał Mieńkowski  „Piekarnia Grabowo”, Piotr Truszkowski „Piotro-Med.”, Bank Spółdzielczy w Kolnie, Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol”, Piotr Banaś „Ferma Drobiu”, Bogusław Lewandowski „Stawbud”, Robert Borawski „Kacperek” Transport Samochodowy, Krystian Borawski Radny Gminy Kolno i Sołtys Glinek, Barbara i Jacek Jackowscy „Sklep Lewiatan Kumelsk”, Roman Zyskowski, Irena Zyskowska, Krzysztof Ławski, Rafał Kozikowski „Far-Wit” i Zbigniew Piotrowski.