b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2022_aplikacja.jpg

Fundacja Nowy Świat zrealizowała projekt Aplikacja Kraina Mlekiem Płynąca, w której znajdziecie m.in. panoramy lotnicze Borkowa, Kozła i Czerwonego oraz pięć zdjęć panoramicznych ciekawych miejsc w naszej gmnie - TUTAJ

 

Celem operacji jest promocja walorów rekreacyjnych, przyrodniczych oraz dziedzictwa kulturowego obszaru LSR oraz wykorzystanie lokalnego potencjału dla poprawy jakości życia mieszkańców poprzez utworzenie internetowej Aplikacji Mobilnej Kraina Mlekiem Płynąca i filmu promocyjnego z lotu ptaka.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

 ignote_mt