Z okazji Święta Edukacji Narodowej Serwis  www.dyktanda.pl zaprasza wszystkich, a w szczególności Nauczycieli i Uczniów, na wyjątkowe dyktando z nagrodami!

 

Dyktando odbędzie się tradycyjnie 14.10.2022 r. Będzie rozegrane w całości online, a więc do udziału niezbędny będzie komputer podłączony do internetu. Ważne, aby mieć możliwość skorzystania z głośników lub słuchawek, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Takie, jak na lekcji w szkole!

Do rozwiązywania dyktanda będzie można przystąpić między godziną 18:00 a 19:00. Nagranie, którego treść będzie należało prawidłowo zapisać, będzie można samodzielnie zatrzymywać i przewijać, a więc każdy będzie mógł dostosować prędkość do swoich możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej-2022?audio=1

Warto wcześniej poćwiczyć, aby osiągnąć dobry wynik, ponieważ organizatorzy przewidzieli nagrody! Powodzenia!