b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2022_ubram.jpg

W niedzielę 16 października odbyła się gra „Wróg u Bram 8”, która zgromadziła około 130 graczy z północno –wschodniej Polski. Po pięcioletniej przerwie gra powróciła na stary sprawdzony teren w okolicy wsi Kolimagi - Niksowizna w gminie Kolno. W tegorocznej edycji wspólnymi siłami grup DBS Kolno oraz ASG Zabiele i OSP Kolno udało się zorganizować i przeprowadzić grę.

 

Podziękowania za wsparcie i patronat honorowy dla Wójta Gminy Kolno Pana Józefa Bogdana Wiśniewskiego oraz Sołtysa Niksowizny Pana Alfreda Samula i Spółki „Sośnia” za udostępnienie terenu.Podziękowania dla Gminy Kolno za wsparcie finansowe.Dziękujemy Centrum Kultury Gminy Kolno za udostępnienie sprzętu nagłośnieniowego oraz wyposażenia sztabu imprezy. Podziękowania dla strażaków OSP Kolno i funkcjonariuszy Policji w Kolnie za pomoc w zabezpieczeniu terenu gry.

materiał organizatora