b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2022_gbp_czerwone.jpg

23 października 2022 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwonem odbyła się XIII Edycja Konkursu Recytatorskiego „Jesień w poezji” w kategorii uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe. Prezentacje oceniała komisja w składzie: Ewa Grala – nauczyciel Zespołu Szkół Technicznych w Kolnie, Bożena Kowalewska – dyrektor Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Kolnie, Aneta Roman – nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Janowie. Jury najwyżej oceniło recytację następujących osób:

 

I miejsce -  Dorota Klimek - Kolno

I miejsce -  Barbara Siwik - Czerwone

II miejsce -  Agnieszka Zuzga - Janowo

III miejsce -  Joanna Zejer - Glinki

I Wyróżnienie - Maria Bućko - Czerwone

I Wyróżnienie – Jan Bućko - Czerwone

II Wyróżnienie -  Hanna Kalinowska - Kozioł

III Wyróżnienie -  Łukasz Słapiński - Czerwone

Laureaci konkursu  otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Pozostałym uczestnikom konkursu zostały wręczone dyplomy podziękowania. Nagrody zostały zakupione ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022 – 2023, za co serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy dziękują paniom z KGW w Czerwonem za przygotowanie poczęstunku oraz Sylwestrowi Nicewiczowi za materiał fotograficzny z przebiegu konkursu. Dziękujemy recytatorom oraz publiczności za wspólnie spędzone, pełne lirycznych wrażeń popołudnie. Do zobaczenia za rok!

GBP Czerwone

https://www.facebook.com/photo/?fbid=494009782772145&set=pcb.494011616105295