b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_herb_900_600.png

Informacja o wynikach konsultacji projektu „Programu współpracy Gminy Kolno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok”.

 

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 507/22 Wójta Gminy Kolno z dnia 25 października 2022r. w sprawie konsultacji projektu "Programu współpracy Gminy Kolno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok" w dniach od 9 do 16 listopada 2022 r. przeprowadzone zostały konsultacje projektu wymienionego wyżej Programu.

Ogłoszenie o konsultacjach wraz z projektem "Programu współpracy Gminy Kolno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok" zostały zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Gminy Kolno, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Kolno.

Opinie i uwagi do projektu Programu można było składać w formie pisemnej: osobiście w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Kolno, bądź za pośrednictwem poczty na adres Urzędu Gminy Kolno oraz w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W wyznaczonym terminie nie wpłynęły żadne uwagi, ani opinie do projektu "Programu współpracy Gminy Kolno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok".