b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2022_15.12_18.jpg

15 grudnia w Zabielu odbyło się ostatnie w tym roku zebranie Zarządu Miejsko – Gminnego ZOSP RP w Kolnie. W spotkaniu uczestniczył Józef Bogdan Wiśniewski Wójt Gminy Kolno, Paweł Pupek Komendant Powiatowy PSP w Kolnie, Kamil Jarzyło Komendant M-G ZOSP RP w Kolnie oraz Prezesi, Naczelnicy i Kierowcy jednostek OSP z gminy Kolno.

 

Wśród kilkunastu tematów poruszanych w trakcie zebrania znalazły się zagadnienia dotyczące bieżącego funkcjonowania jednostek OSP, podsumowanie minionego roku oraz plany na 2023 rok.

- Dziękuję Wam za służbę w mijającym roku – mówi Józef Wiśniewski Wójt Gminy Kolno. – Dziękuję również za to, że aktywnie uczestniczycie w ćwiczeniach, manewrach i szkoleniach, by podnosić swoje kwalifikacje i doskonalić umiejętności dzięki czemu nasi mieszkańcy mogą czuć się bezpieczniej.

Po omówieniu najważniejszych spraw był czas na składanie świątecznych życzeń i podzielenie się opłatkiem.