b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2022_konkurs2.jpg

W grudniu dzieci z Punktu Przedszkolnego i Oddziału Przedszkolnego w Zabielu wzięły udział w konkursie plastycznym „Bożonarodzeniowy Aniołek”. To już 3 edycja konkursu o tematyce świątecznej. Frekwencja jak zwykle dopisała. Młodsze i starsze dzieci podjęły wyzwanie i zmotywowały się do pracy.

 

Do konkursu przystąpiły: 3-latki, 4-latki, 5-latki i 6-latki. Każde dziecko przygotowało aniołka z dowolnych materiałów według własnego pomysłu. Prace okazały się bardzo zróżnicowane pod względem  kreatywności i oryginalności. Jury wybrało laureatów, a także nagrodziło przedszkolaków wyróżnieniami. Za zaangażowanie i trud włożony w wykonanie pracy konkursowej dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i  nagrody wręczone przez panią dyrektor Ewę Lipnicką. Podziękowania należą się także organizatorom-nauczycielkom z punktu i oddziału przedszkolnego.

Magdalena Siok

Katarzyna Kalinowska

Bogusława Parda-Rutkowska

konkurs1