pir.jpg

Polski Instytut Rozwoju sp. z o.o. sp. k. na zlecenie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Warszawie realizuje cykl bezpłatnych szkoleń pt. „Krótkie łańcuchy dostaw żywności”.

 

I.            Naszą grupą docelową są wyłącznie:

1.           Rolnicy

2.           Domownicy rolników

3.           Małżonkowie rolników

4.           Osoby zatrudnione w rolnictwie

5.           Właściciele lasów

6.           Wnioskodawcy lub beneficjenci operacji typu „Premie dla młodych rolników”

II.           Organizacja szkoleń:

Szkolenia trwają 2 dni w godzinach 9:00 – 13:45. Podczas szkoleń zapewniamy wyżywienie, materiały szkoleniowe, certyfikat oraz profesjonalną kadrę dydaktyczną. Szkolenia jesteśmy w stanie zorganizować w większości miejsc na terenie województwa po uprzedniej weryfikacji sali szkoleniowej. Dla Firm jest możliwość zorganizowania szkolenia w miejscu pracy jeśli posiada salę szkoleniową - odpłatnie. Terminy szkoleń oraz lokalizację dla pełnej grupy 25/30 osobowej jesteśmy w stanie ustalić indywidualnie. Kolejne szkolenie w projekcie odbędzie się w dniach 13-14 marca w Olsztynie.

III.          Forma zgłoszenia

W załączeniu przesyłam formularz zgłoszeniowy, którego uzupełnienie oraz odesłanie jest warunkiem zgłoszenia. Formularz należy odesłać w formie skanu albo zdjęcia dobrej jakości na adres mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Wszelkie informacje o projekcie wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie - https://www.arimrszkolenia.pl/

IV.          Cel szkoleń

Głównym celem szkoleń jest poprawa funkcjonowania gospodarstw oraz zwiększenie świadomości o zasadach higieniczno-sanitarnych. Szkolenia wspierają rozwój zawodowy i zapewniają dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy w zakresie sprzedaży bezpośredniej i handlu detalicznego, procesów wytwórczych i zasadach przy nich obowiązujących, promocji produktów oraz reklamy na stronach internetowych oraz social mediach.

Ulotka ARIMR PIR 1

Ulotka ARIMR PIR 2