b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2017_IMG_5598.jpg

Pierwsza warstwa asfaltu została wylana wczoraj na 1,7 km odcinku drogi gminnej w Janowie. Inwestycja realizowana jest dzięki dofinansowaniu, które Gmina Kolno uzyskała w ramach PROW na lata 2014 – 2020. – Ta przebudowa to jedna z pięciu drogowych inwestycji, na które pozyskaliśmy unijne pieniądze – mówi Józef Bogdan Wiśniewski, wójt gminy Kolno. – Trzy nowe drogi oddaliśmy do użytku w ubiegłym roku. W tym roku w ramach dwóch projektów przebudowujemy drogi gminne w Janowie i Czerwonem.

Powstawanie nowej drogi obserwowali wczoraj wójt Józef Bogdan Wiśniewski, radny Stanisław Podsiad i kierownicy z Urzędu Gminy Kolno. Wykonawca inwestycji w Janowie jest PBK spółka z o. o. z Łomży. Prace przy przebudowie drogi mają potrwać do  końca września br. 

tablica drogi Janowo