b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2017_malef.jpg

Utwardzanie poboczy drogi gminnej w Waszkach i remont remizy w Filipkach Małych to jedne z ostatnich inwestycji realizowanych w ramach tegorocznego funduszu sołeckiego.

 

W budynku gminnym w Filipkach Małych częściowo została wymieniona instalacja elektryczna oraz wykonano instalację wodno – kanalizacyjną. Obecnie trwa szpachlowanie ścian, w tym tygodniu rozpocznie się ich malowanie. Do wykonania pozostanie jeszcze tylko podłoga.

- Jak tylko warunki pogodowe pozwolą rozpocznie się budowa ogrodzenia placu gminnego w Truszkach Zalesiu oraz żwirowanie kilku gminnych dróg, które pozostały do zrobienia w ramach tegorocznego funduszu sołeckiego – mówi wójt Józef Bogdan Wiśniewski. – Kapryśna pogoda nie ułatwia nam w tym roku realizacji tego typu zadań inwestycyjnych, ale wykorzystujemy każdą dogodną chwilę i nie ma zagrożenia, że czegoś co zaplanowaliśmy na ten rok nie zrealizujemy.