b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2017_edunar2017.jpg

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy oświaty

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przyjmijcie Państwo najserdeczniejsze podziękowania za codzienną pracę z uczniami ze szkół w gminie Kolno. Edukując i wychowując każde dziecko wyposażacie je w niezbędny zestaw wiedzy, umiejętności i sprawności, dzięki któremu będzie ono potrafiło funkcjonować w świecie i wśród ludzi. To niezwykły przywilej i zobowiązanie, móc wykonywać taką pracę, wypełniać powołanie. Doceniam i szanuję Wasz trud i dziękuję za ten wyjątkowy dar - wykształcenie, którym obdarzacie nasze dzieci oraz życzę, by wykonywanie służbowych obowiązków było nie tylko realizowaniem podstaw programowych, ale pasją i przyjemnością rozbudzania w uczniach ciekawości świata i wiary we własne możliwości. Tego, czego się od Was nauczą, nikt im nigdy nie zabierze, a Wasz wysiłek i oddane serce w każdym z nich pozostawi niezatarty ślad.

Jeszcze raz wszystkim Państwu życzę satysfakcji z pracy, realizacji zamierzonych celów oraz zdrowia i sukcesów w życiu osobistym.

Z poważaniem

Józef Bogdan Wiśniewski,
Wójt Gminy Kolno

 

źródło obrazka: freepik.com