b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2017_106903-ONCZPN-850.jpg

Serdecznie zapraszam na spotkanie dotyczące wspólnego wypracowania strategii wdrażania innowacji w naszym subregionie, które organizujemy w związku z realizacją projektu pt. "Subregion Łomżyński najbardziej innowacyjny w województwie podlaskim i wiarygodny partner w biznesie".

Spotkanie z udziałem pana Rafała Mejsaka z Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku - wykonawcy Strategii Innowacyjności dla subregionu Łomżyńskiego Forum Samorządowego odbędzie się 21 listopada 2017 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwonem.

Zależy nam na tym, by głos przedsiębiorców i mieszkańców Gminy Kolno został uwzględniony przy opracowywaniu tej strategii dlatego liczymy na Państwa obecność.

Przedsiębiorców zachęcamy również do wypełnienia ankiety na potrzeby opracowania stategii  http://ankieta.experior.ehost.pl/index.php/223488?newtest=Y

Józef Wiśniewski, Wójt Gminy Kolno

 logo