b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_zdj_012.jpg

Katarzyna Sekścińska z SP w Zabielu i Bartosz Góralczyk z SP w Lachowie znaleźli się w gronie najlepszych uczestników eliminacji powiatowych XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom” i będą reprezentować nas na etapie wojewódzkim konkursu. Udział w powiatowych eliminacjach uczniów z naszych szkół był możliwy, ponieważ reaktywowany został gminny etap tegoż konkursu. W rywalizacji o awans do eliminacji powiatowych w Gminie Kolno stanęło 15 uczestników, a z trójki naszych najlepszych, po etapie powiatowym, aż dwoje zawodników pojedzie na konkurs wojewódzki do Ośrodka szkolenia PSP w Łapach. Trzymamy kciuki! Jak było na eliminacjach powaitowych zobacz TUTAJ

 

fot. Powiat Kolneński, Ewa Stocka