Wciąż słyszysz o Funduszach Europejskich? Masz znajomych, którzy dzięki nim rozwinęli firmę? Warto zapoznać się z możliwościami skorzystania z dofinansowań. Przejrzyj poniższe informacje, aby znaleźć dofinansowanie odpowiednie dla Twoich potrzeb.

Prezentacja – dofinansowanie działalności MŚP zobacz TUTAJ

Harmonogram naborów wniosków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego  zobacz TUTAJ

Harmonogram naborów wniosków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich TUTAJ

Harmonogram realizacji naborów wniosków prowadzonych przez Lokalną Grupę Działania „Kraina mlekiem płynąca”  zobacz TUTAJ

Zapraszamy również do zapoznania się z oficjalną stroną Funduszy Europejskich, gdzie dostępne są informacje dot. wszystkich możliwych do pozyskania środków europejskich: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

oraz do strony Regionalnego Programu Operacyjnego, na której zamieszczone są informację dotyczące funduszy europejskich skierowanych bezpośrednio do mieszkańców i przedsiębiorców województwa Podlaskiego: www.rpo.wrotapodlasia.pl

W razie pytań, do Państwa dyspozycji są eksperci dostępni pod numerem telefonu 86 278 91 32, w poniedziałek i środę od godz. 7:30 do 15:30 oraz w piątek od godz. 7:30 do 11:30 w Urzędzie Gminy Kolno, pok. 214.