b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_Foto._Sylwester_Nicewicz_26.JPG

Ponad 50 osób wzięło udział w rajdzie rowerowym zorganizowanym już po raz ósmy przez Stowarzyszenie KaFCuKi i Gminną Bibliotekę Publiczną w Czerwonem. Mimo niepewnej pogody, 24 czerwca 2018 r. przed biblioteką w Czerwonem zjawiły się całe rodziny miłośników dwóch kółek.

 

Rowerzyści wyruszyli spod budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwonem przemierzając trasę do Kozła, w kierunku Wincenty i dalej przez kolonie Czerwonego docierając na plac przy bibliotece. Po powrocie z trasy na rowerzystów czekał piknik przygotowany przez członków Stowarzyszenia. Uczestnicy mogli zjeść kiełbaskę z grilla, ciastka i wypić ciepłe lub zimne napoje.

Coroczna impreza rowerowa skierowana do wielbicieli aktywnego wypoczynku zorganizowana została ze środków finansowych Urzędu Gminy w Kolnie oraz dotacji z Banku Spółdzielczego w Kolnie. Partnerem był Pan Sylwester Nicewicz, który zadbał o oprawę medialną rajdu.

Wszystkim uczestnikom rajdu, sponsorom, partnerom akcji serdecznie dziękujemy za aktywne uczestnictwo i zapraszamy za rok. Poniżej link do fotorelacji z wydarzenia, wykonanej przez Pana Sylwestra http://foto.nicewicz.pl/index.php/330-viii-rajd-rowerowy-w-czerwonem

GBP w Czerwonem

Stowarszyszenie KaFCuki